Aktuálne dianie v MHA Martin + prvý zápas seniorov

Hokejový klub MHA Martin aj naďalej pracuje na viacerých frontoch. Prinášame Vám aktuálne informácie v oficiálnom stanovisku.

„Zástupca MHA Martin sa vo štvrtok popoludní zúčastnil zasadnutia Ligovej rady 2. ligy seniorov a zástupcov druholigových klubov. Na stretnutí boli odprezentované návrhy modelu súťaže. Jednotlivé kluby prezentovali pripravenosť a aktuálny stav pred štartom novej sezóny. MHA Martin taktiež odprezentoval svoje záujem hrávať svoje stretnutia počas piatkov, zároveň ciele, s ktorými vstupuje do súťaže 2. ligy seniorov. Záujmom je stabilizácia hokeja a zároveň zapájanie mladých hráčov do zápasov seniorského tímu. Konkrétne výstupy zo včerajšieho zasadnutia budú odprezentované zástupcami Slovenského zväzu ľadového hokeja v najbližších týždňoch.

MHA Martin pokračuje v príprave na novú sezónu na všetkých úrovniach. V mužskom tíme naďalej komunikujeme s potenciálnymi hráčmi, ale aj partnermi. Pomaly, ale isto sa blíži prvé prípravné stretnutie, ktoré sa uskutoční už v utorok od 18:00 v Považskej Bystrici. Príležitosť dostane viacero hráčov z juniorského výberu, ktorí zabojujú o svoje miesto na ligové zápasy v zostave seniorského tímu."

 

FOTO: Jakub Ruman