Dorastenci znovu úspešní, odniesol ti to Púchov

Dorastenci MHA Martin dnes odohrali zápas 15. kola play-out extraligy. V domácom prostredí privítali Púchov, proti ktorému zvíťazili 2:1. Bol touž 8. triumf v rade.

MHA Martin - MŠK Púchov 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Góly a asistencie: 47. Tabaček (Lukáčik), 51. Fúčela (Ivan) - 37. Hajas (Lazkov)

Zostava MHA Martin: Mihálik (Fulka) - Janík, Štípala, Lacko, Bojnický, Somík, Petrovič, Šimka - Tabaček, Ivan, Fúčela - Matúška, Piško, Pekarčík - Šušoliak, Lukáčik, Kulkovský -  Bašťovanský, Chrastina, Fedor - Jesenský

Vyjadrenie trénera Branislava Stolárika:

„Som veľmi rád, že chalani pokračujú aj naďalej v dobrých výkonoch a to nám prináša aj dobré výsledky. Odohrali sme dobrý zápas a o ten jeden gól sme si zaslúžili vyhrať. Prvá tretina skončila bez gólov. V druhej sme inkasovali gól v oslabení a naopak, my sme v štvorminútovej presilovej hre nedokázali streliť gól, aj keď pár príležitostí sme na to mali, nastrelili sme aj tyčku no bohužiaľ nepadlo to tam. Preto sme išli do tretej tretiny s mankom jedného gólu, no s veľkým odhodlaním zápas otočiť, čo sa nám aj podarilo. Znovu sme museli ustáť v závere tretej tretiny oslabenie a na konci aj prevahu súpera o jedného hráča pri odvolaní brankára. Zvládli sme to a zaslúžene sme si udržali náskok o jeden gól. Chalanom gratulujem."

 

 

FOTO: Jakub Homoľa