Projekt rozcvičovne v plnom prúde

Na zimnom štadióne v Martine je príprava na novú sezónu v plnom prúde. Zástupcovia Správy športových zariadení mesta Martin v spolupráci s MHA Martin a KRASOKLUBOM Martin rozbehli pred niekoľkými mesiacmi projekt spoločnej rozcvičovne pre športové kluby pôsobiace na zimnom štadióne.

Počas dnešného dňa sa tímy juniorov, dorastencov a deviatakov zapojili do tohto projektu. Hráči všetkých troch vekových kategórií prijali výzvu a v rámci tréningových jednotiek pomohli vynosiť stavebný odpad zo spoločných priestorov budúcej rozcvičovne. Vo fotogalérii môžete vidieť vizualizáciu spoločného projektu Správy športových zariadení mesta Martin a športových klubov na zimnom štadióne, ktorý veríme, bude dokončený už čoskoro.


V prvej fáze sa do projektu zapojili v rámci dobrovoľníckej činnosti zamestnanci Kia Slovakia s. r. o. - rodičia, priatelia. Poďakovanie za doterajšiu podporu v projekte patrí aj Krasoklubu Martin za finančnú a personálnu pomoc, spoločnosti Dopravia za zabezpečenie búracích strojov a spoločnosti BRANTNER FATRA s.r.o. za partnerskú pomoc pri odvoze stavebného odpadu z uvedených priestorov. Grafickú vizualizáciu a návrh pripravila spoločnosť ARCHHOLIKS. Ďakujeme všetkým a veríme, že naši športovci budú môcť čoskoro cvičiť a využívať nové priestory.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za pomoc!

Viac fotiek z projektu môžete nájsť vo fotogalérii.


Fotogaléria