Prvý krok úspešný! Juniori nadelili Púchovu sedem gólov

Juniori MHA Martin otvorili novú sezónu zápasom prvého kola v Púchove. Svojmu súperovi nedali Martinčania šancu a pripísali si prvé tri body do tabuľky.

O osude zápasu rozhodla prvá tretina, v ktorej sa hráči s rytierom na hrudi presadili hneď trikrát. V druhej časti zápasu taktiež hráči MHA Martin naďalej dominovali a svojmu súperovi odskočili na rozdiel piatich gólov. Tretia tretina sa už len prakticky dohrávala a domáci v nej dokázali stav stretnutia upraviť.

MŠK Púchov - MHA Martin 3:7 (0:3, 1:3, 2:1)

Góly a asistencie: 35. Moravanský (Pancza), 55. Mišák (Hudík), 60. Mikovič (Mišák, Pancza) - 4. Kalnický (Klimant, Siakeľ), 7. Sabo (Simonides, Ivan M.), 8. Chrastina, 29. Chrastina, 33. Hollý (Klimant, Siakeľ), 40. Chrastina (Ivan M., Sabo), 56. Matúška (Korman, Fedor)

Zostava MHA Martin: Kanás (Kán) - Sabo, Ivan R., Kalnický, Pažický, Jesenský, Štípala - Chrastina, Ivan M., Simonides - Siakeľ, Klimant, Hollý - Fedor, Korman, Matúška - Fadieiev

Hodnotenie asistenta trénera Tomáša Kalnického:

„Dnešný zápas bol ukážkou toho, že dodržaním herného plánu a pohody v tíme vieme bez problémov doviesť zápas do víťazného konca. Nástup do zápasu bol ťažší, ale po prvých striedaniach sme sa dostali do hernej pohody. Plnili sme čo sme si pred zápasom predsavzali a súpera púšťali do mála príležitostí. Volili sme jednoduché a priamočiare riešenia, nechýbalo nám nasadenie, herný prejav. Dnes sme zaslúžene vyhrali a verím, že v tomto nastavení budeme pokračovať aj zajtra aj v ďalších zápasoch."

 

 

FOTO: Jakub Ruman