Štvrtáci MHA Martin úspešní na turnaji v Dolnom Kubíne

V dňoch 19.8. až 21.8. sa naši štvrtáci zúčastnili turnaja o POHÁR PRIMÁTORA MESTA DOLNÝ KUBÍN.

Na kvalitne obsadenom turnaji, ktorého sa zúčastnilo celkovo 14 družstiev z rôznych miest Slovenka obsadili naši hráči vynikajúce celkové 3. miesto. Nad naše sily boli iba celkový vítaz turnaja - družstvo z Banskej Bystrice a družstvo P&T Hockey Academy.

Naši hokejisti najskôr v skupinovej fáze turnaja zdolali družstvá z Ružomberka, Žiliny a Partizánskeho, remizovali s družstvom Slovana Bratislava a podľahli už vyššie spomínaným družstvám P&T Hockey Academy a družstvu z Banskej Bystrice.

Vo vyraďovacej časti najskôr vo štvrťfinále zdolali družstvo z Dubnice, následne v semifinále podľahli neskoršiemu celkovému víťazovi turnaja - družstvu z Banskej Bystrice a v napínavom súboji o 3. miesto zvíťazili po nájazdoch nad družstvom zo Žiliny.

Hráčom ďakujeme za obetavé výkony, predvedenú hru a skvelú reprezentáciu klubu MHA Martin a mesta Martin. Hráči, ako aj rodičia si turnaj naplno užili, zažili mnoho krásnych a šťastných chvíľ a okrem cennej trofeje a medailí si odniesli aj pekné spomienky.