Program a výsledky

Región STRED, Starší žiaci A - BIELA SKUPINA

MHA Martin MHA Martin
2:5
15.09.2022
VLCI Žilina VLCI Žilina
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
3:10
17.09.2022
MHA Martin MHA Martin
BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White
10:1
24.09.2022
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
11:0
01.10.2022
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
MŠK Púchov MŠK Púchov
1:1
08.10.2022
MHA Martin MHA Martin
VLCI Žilina VLCI Žilina
3:1
15.10.2022
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
17:1
22.10.2022
SPORT TREND Žiar n.Hronom SPORT TREND Žiar n.Hronom
SPORT TREND Žiar n.Hronom SPORT TREND Žiar n.Hronom
0:15
29.10.2022
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
11:2
05.11.2022
HK Spartak Dubnica HK Spartak Dubnica
MHA Martin MHA Martin
12:2
17.11.2022
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:5
19.11.2022
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
5:2
26.11.2022
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHA Martin MHA Martin
8:4
03.12.2022
BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White
HK Spartak Dubnica HK Spartak Dubnica
2:14
10.12.2022
MHA Martin MHA Martin

SŽ "A" NADSTAVBA 1-8, REGIÓN STRED

HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
16:00
22.02.2023
MHA Martin MHA Martin
HC 07 Detva HC 07 Detva
3:10
07.01.2023
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
4:5
14.01.2023
HK Brezno HK Brezno
VLCI Žilina VLCI Žilina
0:4
21.01.2023
MHA Martin MHA Martin
BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White
7:5
28.01.2023
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
5:1
04.02.2023
VLCI Žilina VLCI Žilina
Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš
12:00
11.02.2023
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
10:00
18.02.2023
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MHA Martin MHA Martin
9:00
25.02.2023
BARANI Ban.Bystrica White BARANI Ban.Bystrica White
MHA Martin MHA Martin
9:00
04.03.2023
Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
11.03.2023
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
9:00
18.03.2023
HC 07 Detva HC 07 Detva
HK Brezno HK Brezno
9:00
25.03.2023
MHA Martin MHA Martin
MHA Martin MHA Martin
9:00
26.03.2023
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín